Sylwester to czas hucznej zabawy i szampańskich humorów. Wszyscy tego wyjątkowego wieczoru powinni się dobrze czuć i tryskać radością. Niestety, opiekunowie i właściciele zwierząt wiedzą, że głośna muzyka i fajerwerki potrafią śmiertelnie wystraszyć zwierzęta. Najlepszym rozwiązaniem będą stopery do uszu dla psa.
Bywa, że nasz pupil ogromnie mocno przeżywa hałas. Staje się niespokojny i pobudzony. Zatyczki do uszu dla psa pomogą zwierzakowi komfortowo spędzić Sylwestra.

Hotel dla psów

Jeśli sami wybieramy się na bal sylwestrowy, najlepiej będzie umieścić zwierzaka w zaprzyjaźnionej rodzinie. Pies, który boi się wystrzałów petard nie może zostać sam w domu. Stopery do uszu dla psa mogą nie wystarczyć, gdyż zwierzę może się wystraszyć także jaskrawego światła. Jeżeli nie znamy nikogo, kto zaopiekuje się zwierzakiem, skorzystajmy z hoteli dla psów.

Zatyczki do uszu dla psa są najczęściej wykonane z pianki. Warto kupować certyfikowane produkty, by mieć pewność, że będą bezpieczne.
Zdarza się, że stopery do uszu dla psa nie są wystarczające i pupil jest nadal zestresowany. W takim wypadku możemy udać się wcześniej do weterynarza, który przepisze łagodne środki uspokajające. Weterynarz może także polecić dobre zatyczki do uszu dla psa.
Dobra zabawa sylwestrowa może się udać, jeśli nasze zwierzęta nie będą narażone na traumę. Wtedy możemy spokojnie się bawić i z czystym sumieniem wznosić toasty.