Multi lotek to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych totalizatora. Dowolność, co do liczby typowanych numerów, granie na wiele losowań, a także samodzielne podbijanie stawki oraz liczne promocje są tym, co sprawia, że lubimy grać w multi lotka.
Losowania odbywają się dwa razy dziennie. Możemy je prześledzić na żywo o 14:00 oraz 21:50.

Multi lotek wyniki

Chwilę po losowaniu na żywo, zazwyczaj w przeciągu piętnastu minut, wyniki multi lotka pojawiają się na stronie internetowej totalizatora lub stronach zajmujących się loteriami liczbowymi, w tym lotto. Do sprawdzenia wyników nie potrzebujemy zainstalowanej aplikacji, wystarczy jedynie dostęp do internetu. Bieżące i poprzednie wyniki losowania sprawdzimy także w każdej dowolnej kolekturze lotto. Możemy tego dokonać przy pomocy specjalnej maszyny, która jest zazwyczaj zamontowana w kolekturze i pozwala zobaczyć, czy coś trafiliśmy, bez angażowania pracowników tejże kolektury. Innym sposobem jest poproszenie o pomoc osób pracujących w lotto, które za nas sprawdzą trafione, bądź nie liczby w danym losowaniu.

Czy trudno wygrać w multi lotka?

Jeśli interesuje nas multi lotek wyniki zwłaszcza, miejmy na uwadze, że wbrew pozorom nie jest wcale trudno trafić 10 liczb z 80. Zauważmy, jak często padają drobne wygrane, przy typowaniu także mniejszej ilości numerów. Osoby, które śledzą wyniki i aktywnie grają, zorientowały się zapewne, że trafienie kilku lub kilkunastu złotych jest na porządku dziennym. Co ciekawe, jak już było wspomniane powyżej, wygraną możemy dowolnie pomnożyć poprzez podbijanie stawki i cieszyć się naprawdę solidną gotówką.

Popularne systemy multi lotka

Wielu zapalonych graczy, korzysta z tzw. systemów. Gra systemem może opierać się o zestaw 15, 20, 7 liczb, a nawet 3! Do kupienia w internecie są gotowe systemy multi lotka, ale zanim skusimy się na kupno i zainwestujemy, powinniśmy poczytać o danym systemie opinie. Warto też rozważyć wypracowanie własnego, unikatowego systemu, który będzie dla innych nieznany a tym samym może zwiększyć nasze szanse na wygraną. Multi lotek wyniki szczególnie najczęściej pojawiających się liczb możemy sobie zapisywać, chociaż nie jest to konieczne, ponieważ na stronie Lotto znajdziemy wszystkie informacje dotyczące najczęściej i najrzadziej padających numerów. Jeśli jednak lubimy mieć wszystko przejrzyście uszeregowane, prowadzenie zapisek nie jest takim złym pomysłem.
Duże wygrane rozpalają wyobraźnię graczy, ale to trafienie kilkuset złotych wydaje się bardziej prawdopodobne. Multi lotek daje mnóstwo możliwości operacyjnych przy grze, dlatego bardzo prawdopodobne, że to my trafimy kilkaset złotych, jeśli oczywiście pomożemy od czasu do czasu szczęściu.