Planując wieczór sylwestrowy w domu, musimy zastanowić się nad odpowiednim menu. Musimy wziąć pod uwagę gusta zaproszonych gości i zaplanować przygotowanie dań, które będą zjedzone ze smakiem. Niedrogie przekąski na Sylwestra wykonamy samodzielnie.
Wśród drobnych przekąsek znajdą się kanapki, tartinki i mini tortille. Fantazyjnie ułożone lub powycinane w niesamowite kształty, owoce także powinny zagościć na stole. Tanie przekąski nie muszą być skromne. Zwinięta tortilla z nadzieniem z sera topionego i szynki, ozdobiona pomidorkami koktajlowymi nie zrujnuje kieszeni.

Jeśli mimo wszystko budżet nie pozwala nam na kupno wszystkich produktów, zaproponujmy imprezę składkową. Niedrogie przekąski na Sylwestra będą wówczas udziałem kilku lub kilkunastu osób, co obniży koszty przyjęcia. Wspólne gotowanie lub pichcenie w gronie przyjaciół sprzyja budowaniu więzi i uatrakcyjnia wieczór. Wykładając na stół, tanie przekąski, zadbajmy o ładne dekoracje. Zachęcające i apetycznie wyglądające niedrogie przekąski na Sylwestra z pewnością szybko znikną z talerzy.
Oprócz przekąsek, zaproponujmy gościom danie na ciepło. Gorący posiłek pozwoli dotrwać do białego rana i doda energii. Jeżeli na początek imprezy wystawimy na bufet tanie przekąski, zadbajmy o to by danie główne było sycące i smaczne.
Uczestnicy przyjęcia z pewnością docenią wysiłek włożony w przygotowanie potraw i następnym razem ugoszczą nas niemniej starannie u siebie w domu.